KONST / Litografier / Litografi 7358536
nr 735 8536
Litografi
Max Walters, 108/165, Signerad -50, motivets mått: 32x25
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:31:52
23/1 14:37:16
300 kr
23/1 18:23:30